Kineziologie

metoda

ONE BRAIN -  jednotný mozek – propojení pravé a levé hemisféry

Každým dnem vytváříme život, který žijeme. Iniciativa pro hledání řešení k našim problémům – ať jsou to problémy zdraví, vztahů, či rozvoje sebe sama – vychází z každého jednotlivce. Každý z nás je jedinečný, má svůj vlastní genetický kód, který nemá nikdo jiný na světě. Nejhodnotnějším zdrojem informací o vás samých jste vy a vaše tělo, které obsahuje všechny odpovědi na to, co vám prospívá. Kineziologie dává klíč k odemknutí této znalosti. Život nám byl dán proto, aby byl prožíván. Čím více se dozvíte o vaší mysli a o vašem těle, jak pracují, co je jim prospěšné, tím snadnější pro vás bude vytvořit život takový, jaký ho vy chcete mít.

 

Máte pouze jedno tělo na celý život. Vy jste jeho ochránce a jeho přítel a je vždy hlavně na vás zodpovědnost za jeho stav.

Pomocí metody ONE BRAIN můžete velice snadno určit příčinu problémů, stresů a následných zdravotních potíží. Základem je uvědomění si strachu nebo bolesti vzniklých často mimo současné vědomí (početí, ranní dětství). Po jejich odhalení pak můžeme přehodnotit stav nežádoucí na stav vytoužený, tzn. nalezené bloky odstranit a navodit energetickou rovnováhu organismu.

Kineziologické vyšetření je bezbolestné, nemá vedlejší účinky. Může být použito u lidí každého věku, u osob s nejrůznějšími zdravotními potížemi i u těhotných žen.

ONE BRAIN   napomáhá

  • odstraňovat poruchy učení u dětí i dospělých

  • uvolnění stresu a pocitu strachu

  • harmonizování osobnosti

  • odstranit alergii a posílit imunitní systém

  • najít svůj skrytý potenciál a dosáhnout vytyčených cílů at.d.

Kineziologie má svůj základ v řeckém slově „kinesis“, což znamená nauka o pohybu. „BRAIN GYM“  -  gymnastika mozku. Tyto jednoduché cviky pomáhají dětem rozvinout jejich tvořivost a zrušit těžkosti při učení.

Vývoj kineziologie se vyspecifikoval na několik oblastí. Jedna z nich je ONE BRAIN (jednota levé a pravé hemisféry).

Systém je zaměřen na odstraňování emocionálních bloků. Buňková paměť dává možnost zjistit datum příčiny stresu, vytestovat vhodné korekce pro klienta (cviky, masáž akupresurních bodů atd.) a odstranit emocionální blok uložený v podvědomí. Metoda pomáhá odstranit bariéry, staré systémy přesvědčení, různé strachy i strach z bolesti, kterými nás negativně ovlivnilo naše okolí v dětství, dospívání anebo prenatálním období. Jako nástroj na zjišťování emocionálního stresu se používají svalové testy. Je to komunikace s mozkem prostřednictvím svalů.

Při stresových situacích se snižuje dokonalá komunikace levé a pravé mozkové hemisféry. Výsledkem je opakování nevhodných, někdy až sebedestruktivních způsobů chování a také fyzických potíží.

Absolvování kineziologického odblokování umožní návrat k pozitivnímu naladění mysli člověka a také následné změny na fyzické úrovni. Tato metoda pomáhá zlepšit tvořivé myšlení. např. dětem zvládat lépe učení, manažerům a lidem s vysokým pracovním nasazením pomáhá k lepšímu soustředění, organizaci, originalitě.

Příklady vyřešených případů
Alergie, celková deprese, dyslexie, ekzém,  fobie,  bolesti zad, nespavost, mezilidské problémy, různé „bezdůvodné“ bolesti, těžkosti s otěhotněním, utkvělé představy, těžkosti s učením, vyčerpanost, hyperaktivita, neschopnost koordinací oka/ruky, špatný rukopis, problém sebepřijetí, migréna, kašel…

 

Zkušenosti s kineziologií:

1) Období mezi rozchodem a rovodem trvalo bez pár měsíců rok. Kineziologie byla jedna z věcí, které mne opět postavily na nohy. Uvolnila jsem se, mohla jsem začít rozumně uvažovat, postupně se mi vrátilo ztracené sebevědomí a výrazně se zlepšil můj zdravotní stav.

Nepřehlédnutelná byla změna nálady pozitivním směrem a návrat zájmu o věci, které mne předtím bavily.....Lenka

2)Chodím již několik let, pravidelně každý měsíc na masáže,když potřebuji dát své tělo dopořádku-.Ale,když bolí duše,je to horší!!! A v tom, mi pomohla Kineziologie.Nikdy, před tím, jsem se o kineziologii nezajímala,až do doby, kdy semnou  paní Vira kineziologii udělala.Nevěřila bych,co  naše dušička skrývá a nese si životem za problémy!!! Mohu říci,že po kineziologii, jsem se na spoustu věci a problému,které jsem doposud měla, začala dívat a hlavně se chovat naprosto jinak.Mohu úpřimně za sebe říci,že se mi změnil můj život a tím i samozřejmě i  moje zdraví .Takže, ještě jednou ze srdce děkuji-... Vaše klientka P.

3)moc jsem Vám chtěla poděkovat za to, jak jste mi pomohla.

Uvědomila jsem si spoustu věcí díki kineziologii  a cítím se úplně jinak, než předtím. Radka

 

4) Milá paní Věrko,chtěla bych Vám poděkovat za velmi příjemně strávené odpoledne, kdy jste mě prostřednictvím kineziologie zbavila mých problémů. Zatím se cítím skvěle a věřím, že to tak bude nadále. Chtěla jsem Vás požádat o zaslání odkazů a materiálů, o kterých jsme se bavily.IVA