DuoLife

DuoLife Den + Noc

Každodenní zdroj zdraví a vitality na celý den

Záruka spokojeného spánku a úplné regenerace organismu

Synergicky sestavěná kompozice 26 přírodních složek ve 100 % koncentraci. Po 18 letech výzkumu byla receptura rozdělena pro denní a noční metabolismus – je to inovativní přístup, díky kterému je produkt podpořen 3 Nobelovými cenami.

Den a Noc jsou dokonalým zdrojem vitaminů, makro a mikro elementů, bioflavonoidů a antioxidantů. Obnovují rovnováhu organismu na buněčné úrovni. Obsahují přírodní složky využívané při prevenci rakoviny.

Výrobky DuoLife obsahují vždy kompletní, přirozeně se vyskytující organické složky, spolu s jejich biologickým pozadím. Používají se plodiny bez GMO z ekologických a certifikovaných plodin z celého světa. Bez pesticidů a herbicidů. Tepelně se látky neošetřují a ani se nepoužívají žádné konzervanty. Výrobky jsou uchované ve 100 % přirozených skleněných obalech. Paskalizace je jediný způsob, jak zachovat sterilitu bez změny parametru výrobku. Tato metoda spočívá ve stabilizaci pod vlivem vysokého tlaku a probíhá při nízké teplotě, díky tomu jsou zachovány přirozené vlastnosti produktu.

PO OTEVŘENÍ JE NUTNO UCHVOVÁVAT VÝROBKY V CHLADNIČCE A SPOTŘEBOVAT DO 30TI DNŮ.

 

DuoLife Den

 

Zlepšuje psychosomatickou výkonnost, zlepšuje paměť. Chrání organismus před toxiny vyskytující se v potravinách nebo ovzduší. Stimuluje metabolismus celého organismu, reguluje hladinu cukru v krvi,

DuoLife Noc

 

Uklidňuje, pomáhá usnout a také váže toxiny. Díky dodávání nezbytných složek do organismu se spouští opravné a čistící procesy: jaterního parenchymu (zvyšuje syntézu glutationu), slinivky a střev, která jsou zodpovědná za vstřebávání vitaminů a efektivnost našeho imunitního systému. Obsahuje proti rakovinové složky. Reguluje vstřebávání cukrů a jejich přeměnu na tuk. Zlepšuje činnost imunitního a hormonálního systému. Reguluje trávení a vyměšování. Obnovuje acidobazickou rovnováhu našeho organismu – podporuje léčbu refluxu, pálení žáhy. Urychluje regenerační procesy, omlazuje buňky a zlepšuje i zrak.

 

DuoLife Collagen

100 % přírodní, kompletní, tekutý kolagen

Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu a hlavní složkou pojivé tkáně. Kolagenová vlákna jsou základními stavebními kameny kůže, šlach, kostí, kloubů, nehtů, oční rohovky, lymfy a cév. Bohužel produktivní buňky s věkem ztrácejí svou schopnost produkovat a obnovovat kolagenová vlákna. Zároveň i vystavování pokožky vysokým či nízkým teplotám, nadměrná fyzická zátěž anebo UV záření ničí

naše kolagenová vlákna, a proto pokožka u lidí intenzivně se opalujících rychleji stárne, je vrásčitá a ztrácí pružnost.

Nedostatek kolagenu v organismu způsobuje mimo jiné pokles očních víček a tváří, podbradek, hluboké brázdy na čele, mimické vrásky, lámání nehtů, slabé vlasy bez lesku, suchá a podrážděná pokožka, nepříjemné bolesti kloubů a páteře.

 

Co můžeme očekávat od používání kolagenu v tekuté Formě?

 

Zpomalení / Zastavení Procesu Stárnutí, Efekt Přirozeného Liftingu a Napnutí, Omlazení Obličeje, Snížení Viditelnosti Vrásek, Snížení Viditelnosti Strií a Celulitidy, Celková Regenerace a Revitalizace Pokožky, Výživa Vlasů, Regulace Menstruačního Cyklu, Pomáhá Regulovat Tělesnou Hmotnost, Váže Vodu v Pokožce (kyselina hyaluronová váže 250krát více vody, než sama váží).

DuoLife Chlorofil

"zelená Krev, přirozená dávka energie na každý den

Tekutý chlorofyl je založen na vývoji nositelů Nobelovy ceny Richarda Willsthattera a Hanse Fishera.

 

Účinky: Odkyselení, Čištění a Okysličení Organismu – je nazýván tekutou energií, díky pojení na kyslík má antibakteriální účinek, Boj s Mikro Organismy, Obnova Střevní Flóry a Odolnosti Organismu, Účinná Regenerace – téměř všech vnitřních orgánů. Četné studie

prokázaly, že zelené barvivo podporuje boj proti rakovině, brání nežádoucím změnám v DNA a inaktivuje mnoho karcinogenů a mutagenů. Podporuje léčbu anémie a hemofilie, zvyšuje hladinu červených krvinek a je zdrojem železa. Posiluje stěny cév a výsledným efektem je zmenšení křečových žil. Zabraňuje množení mikrobů a plísní, posiluje imunitní systém. Váže a odstraňuje z těla těžké kovy

DuoLife Vita C

Vaše 100 % přírodní ochrana na každý den

Pomáhá rychleji se vypořádat s nachlazením a stimuluje náš imunitní systém. Nejdůležitější je však najít přírodní Vitamin

C. Uvědomte si, že to, co kupujeme v lékárnách je nejčastěji kyselina askorbová, a to vitamin C není. Je to pouze jedna ze složek vyskytujících se v tomto vitaminu.

Vitamin C v přirozené podobě obsahuje také rutin, bioflavonoidy, tyrozinázy nebo askorbinogen. Bez nich je účinek vitaminu C narušen. Přírodní kompletní vitamin C se velmi dobře vstřebává do organismu. Podílí se na metabolismu tyrosinu a syntézy nadledvinkových steroidů. Má také vliv na udržení správného oxidačního potenciálu v buňkách.

Měli byste vědět, že čím méně je produkt zpracovaný, tím lépe, protože nepasterizován Vita C o hodně převyšuje Vitamin C v prášku, ale i vitamin C v lipozomálním plášti.  

účinek vitaminu C narušen. Přírodní kompletní vitamin C se velmi dobře vstřebává do organismu. Podílí se na metabolismu tyrosinu a syntézy nadledvinkových steroidů. Má také vliv na udržení správného oxidačního potenciálu v buňkách.

Měli byste vědět, že čím méně je produkt zpracovaný, tím lépe, protože nepasterizován Vita C o hodně převyšuje Vitamin C v prášku, ale i vitamin C v lipozomálním plášti.

DuoLife Aloes

Rostlina známá a používaná už přes tisíce let.

Urychluje regeneraci buněk a imunitní membrány střeva. Zbavuje tělo alergií, reguluje krevní tlak, urychluje hojení ran, uvolňuje a regeneruje pokožku, velmi vhodná při popáleninách. Stimuluje imunitní systém, čistí organismus od toxinů, a to i těch nerozpustných ve vodě. Utěsňuje střeva a regeneruje epitel, podporuje likvidaci zánětu v žaludku a pálení žáhy.

Díky zásaditému PH obnovuje acidobazickou rovnováhu. Zlepšuje vstřebávání vitaminu a minerálních složek. Reguluje hladinu žluči v organismu. Chrání a podporuje kolonie laktobacilů v tlustém střevě, tím přispívá správnému složení střevní flóry a brání rozvoji patogenů ve střevech, organismus se tak chrání proti infekcím. Působí protialergicky a protizánětlivě. Spolu s Vita C přispívá ke správnému zabudování kolagenu do našeho organismu.